Datasis Dersonet Mini
Ürünlerimiz
ç
HakkimizdaHizmetlerimiz
Ana SayfaKampanyalar

Dersonet Mini Hakkımızda

Önsöz
Şirket Profili
Vizyon ve Misyonumuz
DataSİS Marka Güvenirliği
Çözüm Ortakları
Yasal Haklar

DATASİS MARKA GÜVENİRLİĞİ

DATASİS, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri, kendisi ve/veya güvenilir çözüm ortakları ile birlikte, müşterilerine = iş ortaklarına en iyi fiyatla sunmayı temel prensip edinmiştir.

DATASİS, bilişim sektöründe, hizmet üreten bir şirket olması itibariyle, şirket omurgasını oluşturan insan kaynaklarını seçerken; bireylerin bilgi birikimine, deneyimine, geçmişine, güvenilirliğine, devamlılığına ve sadakatine dikkat etmektedir.

DATASİS, çözüm ortaklarını seçerken, öncelikle konusundaki deneyimine, bilgi birikimine, insan kaynağına, teknik alt yapısına, işbirliği sürecinde yapıcı ve yenilikçi anlayışta olmasına dikkat etmektedir.

DATASİS, tüm çalışmalarını Uluslararası ve Ulusal Hukuk Kurallarına bütünüyle uygun olarak gerçekleştirmektedir. Ürettiği ve pazarladığı ürünlerin izin, kalite ve garanti belgelerinin eksiksiz olması vazgeçilmez koşuldur.

DATASİS, Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü'nden almış olduğu BİL-KOD: 1191 nolu üretici koduyla ürettiği yazılımlarını kendisi üretmektedir

DATASİS, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) çerçevesinde tüm yazılımlarının tek başına hak ve menfaat sahibidir.

DATASİS Markası, Türk Patent Enstitüsü'nden 25.03.2009 tarihinde almış olduğu 2009 14652 Marka No ile yalnız ve yalnız DATASİS 'in Tescilli Markasıdır. Herhangi bir kuruluş tarafından Bilişim ve Eğitim alanında kullanımı mümkün değildir.

DATASİS organizasyonun tüm kademeleri tarafından bilinen bu prensipler, Müşteri Merkezli Çalışmanın vazgeçilmez koşulu ve de DATASİS MARKA GÜVENİLİRLİĞİ 'nin tanımıdır.

 

 

Copyright © 2007 Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)  |  Yasal Haklar  İletişim